Maso sušené

Nůž Mora Fishing Comfort 76 128 + Dárek

Foto: Nůž Mora Fishing Comfort 76 128 + Dárek
Vaše cena 587,- s DPH
záruka 24 měsíců
výrobce Mora
kód výrobku n31
dostupnost Skladem
služby poradit se s prodejcem
kusů do

Nůž Mora Fishing Comfort 76 128 + Dárek


Popis produktu:

JAKO DÁREK OBDRŽÍTE ZCELA ZDARMA 1 x 25g AUKA BILTONG
Novinka 2011

Jedná se o speciální rybářský nůž pro denní použití. Zajisté oceníte jedinečné ostří, které vydrží velmi dlouho bez broušení. Nůž je vybaven pilkou pro snadné odstranění šupin ryb jako je okoun nebo candát. S tímto nožem to bude pro Vás hračka. Dále jej využijete na příklad na lodi, při porcování filet pro lov na přirozenou nástrahu. Střenka je vybavena reflexní koncovkou pro snadné nalezení i za snížených viditelnostních podmínek.Tento nůž navrhli rybáři pro rybáře!

Výroba nožů Frost “Mora of Sweden“ navazuje na starou řemeslnou tradici. Firma Frost v obci Mora zakládá na 300-leté tradici ve výrobě nožů nejlepší kvality. Nože zde byli zhotovovány již v 17. století. Firma Frost byla založena před více než 100 lety nožířským mistrem Erikem Frostem. Oblíbenost těchto kvalitních nožů je dána především výjimečnou ostrostí a trvanlivostí ostří. Dnes je firma vedena již ve 4. generaci jako moderní výrobní podnik.

Unikátní řešení nožů Mora-Frosts. Jádro čepele z vysoce uhlíkové oceli je zabaleno mezi pláty měkčí oceli. Vysoké tvrdosti  až 61HRC je dosaženo při zachování výborné houževnatosti čepele a dlouhé životnosti ostří.Vyrobeno ve Švédsku

Specifikace

Tvrdost
57-58HRC
Materiál Hi Carbon Swedish Steel
Hmotnost 70g
Délka čepele 9.5cm
Celková délka 21.5cm
Průměr hřbetu 1.9mm

Ceny jsou uvedeny v Kč s DPH. Obrázky mohou mít pouze informativní charakter.

Značky firem: